28 października, 2020

europeanusbwarehouse

europeanusbwarehouse

Smartfon Samsung Galaxy A50 6/128 GB Biały .

Samsung Galaxy A50 2019 to smartfon, który zawiera wszystko, czego można oczekiwać od najwyższej klasy urządzenia, z wyjątkiem ceny. Potężne nadzienie, trzy główne kamery, ogromny ekran o wysokiej rozdzielczości – i to tylko oczywiste zalety. Obudowa urządzenia jest wykonana zgodnie ze wszystkimi kanonami flagowych Galaxy: jest cienka, stylowa i bardzo jakościowo zmontowana, a tylna pokrywa wykonana jest z włókna szklanego. Nie zapomnij o Samsungie i autonomii: bateria 4000 mAh zapewnia solidny czas pracy.

Galaxy A50 to prawdziwy dar niebios dla tych, którzy lubią strzelać.

Poza eleganckim podstawowym 25-megapikselowym aparatem z wysokiej jakości optyką (f1. 7), podoba się nie tylko znanemu dla wielu portretowi, ale także Ultra-szerokokątnemu aparatowi o kącie widzenia 123 stopni. Nie uwierzysz, jak spektakularne mogą być krajobrazy nakręcone na wakacjach za pomocą takiego obiektywu. Ponadto smartfon optymalizuje ujęcia, dopasowując każdą klatkę do scenariuszy, w tym fotografowania zwierząt, jedzenia, portretów, kilku rodzajów krajobrazów, a także ponad 10 innych popularnych gatunków.

Ci, którzy lubią robić zdjęcia, pokochają nie mniej inteligentną autokorekcję Selfie. I tak, aparat selfie w A50 też jest dobry, a wycięcie w kształcie łzy nie zajmuje dużo miejsca. Doskonałe Autoportrety można uzyskać zarówno w ciągu dnia, jak i przy słabym świetle, a drobne niedoskonałości skóry można usunąć automatycznie. Dostępnych jest wiele zabawnych i kreatywnych filtrów, a także popularne Animoji. Potężny sprzęt pozwala na odtwarzanie takich efektów, a jeśli chcesz przejrzeć wszystkie szczegóły lub edytować zdjęcia ręcznie – na dużym 6.4 ” Infinity-U Wyświetlacz zrobić to bardzo wygodne i przyjemne.

Ekran Samsung Galaxy A50 wykonany jest w technologii sAMOLED i cieszy się nie tylko charakterystycznymi dla tej technologii wysokim kontrastem i jasnością, a także głęboką czernią, ale także minimalnymi ramkami. Ma współczynnik proporcji 19,5 do 9 i rozdzielczość Full HD+, A skaner linii papilarnych jest wbudowany w sam wyświetlacz. Dla tych, którzy już odpisali skanery linii papilarnych w złom będzie kolejna dobra wiadomość: A50 obsługuje i identyfikacji osób. Nawet jeśli nie spieszysz się płacić za zakupy za pomocą smartfona, tak zaawansowana technologia będzie przydatna do ochrony danych osobowych, a nie chodzi tylko o hasła-urządzenie ma funkcję bezpiecznego folderu dla szczególnie ważnych treści.

Galaxy A50 jest dostępny w dwóch pojemnościach pamięci i trzech przyjemnych kolorach.

Pamięć można rozszerzyć kartą, podczas gdy druga karta SIM nie będzie musiała odmawiać. Jak przystało na smartfon 2019, głównym złączem w nim jest Type-C, co otwiera dostęp do większych możliwości, ale dla miłośników przewodowych słuchawek Samsung zrobił mały prezent i zostawił 3,5 mm. W oprogramowaniu „po wyjęciu z pudełka” godne uwagi są nowe funkcje Bixby – teraz dostęp do prawie wszystkich ustawień, a także urządzeń inteligentnego domu odbywa się za pomocą głosu, a Bixby Vision umożliwia korzystanie z aparatów gadżetowych do skanowania i tłumaczenia wizytówek i dokumentów „w podróży”.