27 października, 2020

europeanusbwarehouse

europeanusbwarehouse

Smartfon Samsung Galaxy S9 + 64Gb Złoty

 

Samsung Galaxy S9 + można równie dobrze uznać za świetny smartfon i świetny aparat.

W tym momencie podkreślili dziewiątą wersję flagowca. Nie, to nie znaczy, że Samsung zapomniał o reszcie-to potężny i piękny smartfon z luksusowym wyświetlaczem, na którym wygodnie się bawić i pracować, i który nie boi się wody, ale to możliwości aparatu i szereg unikalnych chipów programowych określają mocne strony „dziewiątki”.

Nawet nie wszystkie kamery są w stanie zmienić przysłonę obiektywu, a S9+ może! Dlaczego miałbyś to robić? Teraz możesz zapomnieć o błysku podczas fotografowania w ciemności i cieszyć się naturalnym oświetleniem, a na ulicy f / 2.4 pozwoli Ci stworzyć ostre i kontrastowe ujęcia i bardzo wyraźne wideo 4K. telefon automatycznie zmienia ustawienia przysłony, a prędkość nagrywania wideo do 960 klatek na sekundę pozwala zobaczyć wcześniej niezauważone chwile.

 

Dla tych, którzy lubią sieci społecznościowe, istnieje możliwość automatycznego tworzenia spersonalizowanych Animoji, a definicja właściciela po oczach eliminuje konieczność każdorazowego nakładania palca w celu odblokowania i innych operacji. Galaxy S9 to także osobisty tłumacz, który automatycznie rozumie i tłumaczy każdą mowę i napisy, dzięki czemu w każdym kraju nie możesz się zgubić.

Smartfon otrzymał 64 GB pamięci wewnętrznej (jest też wersja na 256 GB), A Gniazdo micro SDXC pozwala rozszerzyć tę pojemność kartami do 400 GB, a 6 GB PAMIĘCI RAM pozwala jednocześnie używać co najmniej wszystkich aplikacji naraz. Zakup Samsunga AKG przyniósł wycie: bardzo wysokiej jakości głośniki z obsługą technologii Dolby. Wreszcie wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6.2 cala pokazuje więcej, nie czyniąc gadżetu nieporęcznym.